Projecte 21/22...Aquesta temporada, és una temporada de canvis al nostre club, hem canviat la coordinació de la nostra escola, on ara el Javi, més conegut al club com l'Aguayo, passa a coordinador l'escola, així com ja feia abans també els equips de competició.


I aquest canvi comporta un nou projecte, un projecte basat principalment en la promoció del tennis de taula, i tornar a fer créixer el nostre club, i el tennis de taula.


Iniciem nova escola, amb grups per a joves i adults, continuem ficats en l'organització dels jocs escolars, i la promoció del "Pingpongpertothom" i a més incrementem els nombres d'escoles on fem activitats extraescolars.


Tot això de mà de gent de la casa, jugadors experimentats, que ens ajudaran a continuar amb la promoció i el creixement del nostre club.


Ens espera apassionants reptes per endavant que de ben segur els nostres companys i companyes donaran el millor d'ells mateixos per assolir-los.Benvinguda temporada 2021/2022.

34 visualizaciones0 comentarios

Entradas Recientes

Ver todo